Recenzie

Prečítajte si aj naše recenzie od spokojných zákazníkou

Veľmi pekne ďakujem    za zariadenie do celého domu...práca profesionálov od návrhu až po prevedenie...Som veľmi spokojná a môžem len odporučiť. 

 Ľubica M.

Jaslovské Bohunice

Ďakujeme za nádhernú vysnívanú kuchynskú linku a vstavanú skriňu. Za váš profesionálny prístup, kvalitu materiálov, krásny návrh a dokonalosť v každej drobnosti. Taktiež za poradenie, ktoré je v dnešnej dobe veľmi vzácne už sa tešíme na ďalšiu spoluprácu. 

Lucia Š.

Kľačany

 Vyrobili nám krásnu kuchynskú linku veľmi kvalitne a boli ochotní pri montáži spraviť aj čosi navyše, o čo som ich poprosila. Som rada, že som oslovila práve túto firmu. Veľká vďaka.        
Olinka P.

Kanianka

Ani sme nečakali takú krásnu kuchyňu, akú nám za skvelú cenu dnes namontovali. Naozaj vidieť, že čo to vydrží, že je precízne vyrobená. Majstri, ktorí nám ju montovali, sú naozaj odborníci, veľmi šikovní a ústretoví. Za nás zatiaľ veľká spokojnosť 

Zuzana M.

Šúrovce

Vysoká kvalita prevedenia, materiálov a hlavne trpezlivosť a ústretovosť pri dolaďovaní detailov, odbornosť poradenstva zo strany tejto firmy je dôvod, prečo pri zadávaní každej novej zákazky je Kitchentrade naša prvá voľba. Sme veľmi spokojní zákazníci. 

Stanka G.

Vinosady

Veľmi pekne ďakujeme za krásnu, praktickú a funkčnú kuchyňu. Úžasná firma. Maximálne profesionálny prístup. Príjemní, ľudskí, šikovní a profesionálni ľudia. Môžem len a len vrelo odporúčať. Ďakujeme krásne.

 Kamila R.

Handlová

Obrovské ĎAKUJEM za kvalitnú a detailne odvedenú robotu na úrovni, za trpezlivosť a naozaj odborné poradenstvo pri navrhovaní kuchyne, farieb, vyberaní spotrebičov, doplnkov...  

Romi S.

Sebedražie

Ďakujeme za dokonale zhmotnenie nasej predstavy o provensálskej kuchyni. Najkrajšie miesto v našom dome je veľká biela kuchyna. Šikovní stolari, pri montáži rýchli a precízni. Od návrhu až po montáž ďakujeme všetkým z KT.

Katarína F.

Ratnovce